Loading color scheme

SOS Logu regulēšana - Zvaniet: +371 25 722 631

Logu regulēšana ir viss izplatītākā logu problēma, kāda mēdz ar logiem notikt. Latvijā ir sastopamas daudz un dažāda logu furnitūras firmas ( ROTO, SIGENIJA, WINK HAUSE, MACO, GU, SAPPA, SCHUCO, VORENE, u.c.) un arī katra veida logam ir sava furnitūra, līdz ar to ir ļoti daudz dažādi modeļi un ražotāji.

Katrai no furnitūras modeļiem ir savi knifi pareizai logu noregulēšanai. Līdz ar to labāk šo problēmu uzticēt profesionāļiem no Mūsu firmas.

Pareizai logu noregulēšanai nepieciešami speciāli instrumenti un palīgierīces, ko katrā veikalā nopirkt nevarēs.

Nereti Mūsu klienti pirms par šo problēmu ir vērsušies pie mums ir meiģinājuši pašu spēkiem risināt furnitūras regulēšanu, vienam tas izdevies labak otram nē, bet secinājums ir viens īsti labs rezultāts nav bijis nevienam, jo ir vajadzīgas padziļināts zināšanas par katra loga uzbūvi un atteicīgās furnitūras sistēmu, kas logam ir iebūvēta. 

GRIBAM UZSVĒRT, KA NEPAREIZA FURNITŪRAS NOREGULĒŠANA VAR NEATGRIEZENISKI BOJĀT DETAĻAS UN VĒRTŅU ĢEOMETRIJU.

Pieredze rāda, ka Latvijā nereti ir nokomplektēti logi ar vājas kvalitatēs furnitūru, kas biežāk ir jāregulē un kurai biežā lūzt detaļas. Ļoti daudz ir ievesti logi no POLIJAS un TURCIJAS, kuru kvalitatē bieži ir apšaubāma un tiem biežāk jāveic remonts.

Bieži ir situācijas, kad klienti zvana Mūsu firmai un grib lai tikai saregulē logus, bet kad meistari ieraudas un logi tiek apskatīti atklājas daudz nepatīkamu lietu ( nepareizi iemontēti logi, vērtņu deformācijas, vāji blīvējumi, švaki logu rokturi, bojāti furnitūras pārvadi) un šādos gadījumos ir jāveic kompleks logu remonts, lai panāktu vēlamo rezultātu un logi kalpotu atkal ilgi.

Mūsu firmai ir par šiem gadiem izveidojies ļoti liela dažādu ražotāju furnitūras noliktava, kuru Mēs katru gadu sistemātiski cenšamies papildināt, līdz ar to mums ļoti daudz detaļas priekš logiem ir uz vietas un Mūsu meistari var Jums tās operatīvi un īsā termiņā samainīt. Ja atteicīgās detaļas nav uz vietas Mēs tās varam pasūtīt no ražotāja iespējami ātrā laikā.

Kad sasopamies ar logiem kuriem ir jau 20 vai vairāk gadi, tad parasti rekomendējam klientam uzstādīt jaunu furnitūras sistēmu jo parsti tik veciem modeļiem nav pieejamas vairs rezerves daļas un tās ir arī fiziski nolietojušās un nodilušas.